BioRePeel - Biostimulační  patentovaný celoroční peeling - TOP OŠETŘENÍ

 

Unikátní patentovaný dvoufázový peeling s účinky mezoterapie umí díky kombinaci aminokyselin a vitamínů obnovit poškozenou kožní tkáň nejen na povrchu, ale také ve spodních vrstvách pokožky. Působí tak jako skin booster pleti s vysoce biostimulačními a revitalizačními účinky. Umí tak pleti navrátit přirozený a mladistvý vzhled.

Jedinečné inovativní složení BioRePeelCl3 umožnuje jemným exfoliačním účinkem stimulovat poškozenou kožní tkáň. Účinnost léčiva je zvýšena současnou doplňkovou prací dvou fází, tedy lipofilní a hydrofilní.

Lipofilní fáze poskytuje pokožce vlhkost a obnovuje její ochrannou bariéru, podporuje pronikání účinných látek do hlubokých vrstev epidermis.

Hydrofilní fáze iniciuje procesy omlazení pokožky, obnovuje její strukturu a má liftingový účinek. Zahrnuje jedinečné působení kombinace kyselin a vitamínů. Tato hydrofilní fáze plní také funkce hluboké biostimulace a revitalizace pokožky.

Díky tomuto jedinečnému složení je vhodný pro:

- vrásčitou, suchou, dehydratovanou a ochablou pleť bez jasu

- aknózní pleť v akutním stadiu ale také postakné

- mastnou pleť s rozšířenými póry

- vrásčitou a zjizvenou pleť

Peeling BioRePeelCl3 nevyžaduje žádnou speciální přípravu před provedením a je jedním z nejjemnějších chemických peelingů.


Mezi výhody peelingu BioRePeelCl3 patří: 

- okamžitý viditelný pozákrokový efekt

- svěží pleť s obnovenou strukturou, svalovým tonusem a elasticitou

- normalizace tvorby kolagenu a kyseliny hyaluronové

- bez nutnosti lokálního anestetika

- vhodný také na ruce, dekolt, záda, paže
- rychlost ošetření (do 30ti min.)

ZÁKROK LZE PROVÉST KDYKOLIV BĚHEM ROKU

Průběh zákroku: Po odlíčení se na očištěnou pleť nanese jedinečná gelová kombinace BioRePeel a nechá působit pár minut. Většinou klientka pociťuje mírné štipkání, nejedná se však o bolestivé ošetření. Následně se zneutralizuje a nanese biocelulózová hydratační maska. Procedura je rychlá, do 30 minut. V případě kombinace biorepeelu s mikrojehličkováním se navíc povrchově (bez anestetika) zajehličkuje restrukturalizační nebo vitaminová ampule a následně zklidní INNEA biostimulační celulózovou maskou. 

IHNED PO OŠETŘENÍ je pokožka jemná, vypnutá a rozzářená. Za 2 až 3 se většinou dostaví mírná exfoliace (olupování), která odstraní odumřelé kožní buňky.

Doporučují se 1 - 4 kúry s rozestupem minimálně 7 - 10ti dnů. 

 

BioRePeel 

- odlíčení - 2 ml BioRePeel - biostimulační maska -sérum - krém 

CENA 1 kúra                            2 500,-

Balíček 3 kúr                           7 000,- 

 

BioRePeel + Microneedling (mikrojehličkování) celý obličej

- odlíčení - 2 ml Biorepeel - microneedling (povrchové mikrojehličkování celého obličeje bez anestetika) - 2 ml restrukturalizačního nebo vitaminového séra dle typu pleti - biostimulační maska - sérum - krém

CENA 1 kúra                      3 500,-

Balíček 3 kúr                     9 000,-

                               

           

 

 

 


 

 

 

 

 

Luxusní přístrojová péče pro obličej i tělo