PŘÍSTROJOVÁ LYMFODRENÁŽ - PRESOTERAPIE

Přístrojová lymfatická masáž je účinná terapie, která zlepšuje funkci lymfatického systému a průtok lymfy.

Lymfodrenážní oblek je přístroj na sekvenční tlakovou masáž končetin, který pracuje na principu přístrojové komprese umožňující drenáž. Na základě postupného nafukování a vyfukování speciálních lymfodrenážních nohavic od chodidel, přes lýtka, stehna po boky dochází k vytváření tlaku který účinně podporuje lymfatický systém. Lymfatická masáž zlepšuje výsledky hubnoucích kúr, neinvazivních zákroků bezbolestné liposukce (kavitace) a pomáhá odvádět tuk z ošetřovaných partií.

  • odplavuje škodlivé látky
  • detoxikuje organismus
  • zlepšuje buněčný metabolismus
  • zvyšuje fyzickou kondici a imunitu
  • má relaxační a kosmetické účinky.
  • regeneruje organismus po úrazu, operaci či přetížení
  • je prevencí proti vzniku křečových žil a revmatických otoků

Ošetření je bezbolestné, podle většiny klientek vysloveně příjemné. Tlak působící na končetiny přináší postupné uvolnění a pocit relaxace. Lymfodrenáž je vhodná pro lidi se sedavým zaměstnáním, osoby mající stojící profese a pro aktivní a rekreační sportovce.

Sebou si prosím vezměte oblečení, ve kterém budete do přístroje zabaleni, např. elastické kalhoty a čisté bavlněné ponožky nebo můžete přímo v centru zakoupit jednorázové nohavice, jejichž cena je 100,- Kč. Tyto pratelné nohavice můžete nosit na své další kúry.

K likvidaci celulitidy a zeštíhlení doporučujeme 10 ošetření vždy 2 – 3 x týdně a kúru nepřerušovat, celý balíček 10ti kúr by měl proběhnout v rámci jednoho měsíce.

Pro zvýšení efektu je možné aplikovat anticelulitidní nebo hubnoucí zábal.

CENÍK

Kúra 60 min.

Balíček 10 kúr

500,-

4500,-

Ke každé kúře je možné dokoupit anticelulitidní zábal 250,-

Luxusní přístrojová péče pro obličej i tělo