„INRATERAPIE"- INFRADEKA - účinná v boji proti celulitidě

 

Infračervený termální systém ,,saunovací deky‘‘ Thermal Body Contour neboli infrasauny napomáhá spalování přebytečných kalorií, eliminuje toxické látky z těla, zlepšuje prokrvení pokožky, zlepšuje celulitidu, otoky nohou, odvodnění a napomáhá k celkové psychické a fyzické pohodě. Jde o moderní systém redukce váhy a formování postavy bez jakýchkoliv vedlejších účinků. Infračervený saunooblek používá infračervené záření pro přímý ohřev tkání do hloubky. Efekt lze umocnit kombinacemi různých druhů zábalů (anticelulitidním, skořicovým či hubnoucím).

Vhodné také jako doplňková kúra po kavitační lipolýze.

Jak probíhá Thermal Contour

„Infradeka“ nejlépe funguje při teplotě 44 – 60° C. Tělo tak spálí až 600 kalorií za 40 minut, což odpovídá 5 km intenzivního běhu. Doba je samozřejmě u každého individuální a záleží také na momentálním pocitu klienta.

Anticelulitidní zábaly

Skořicové a anticelulitidní zábaly jsou velmi dobrou doplňkovou procedurou, která pomáhá při tvarování postavy. Zábaly se aplikují na místa, jejichž objem chceme zmenšit. Místo aplikace je intenzivně prohříváno, tím se stimuluje látková výměna, čímž se podporuje odbourávání tuků a odvádění přebytečné vody z tkání.

Na jaké výsledky se můžete těšit?

  • výsledky jsou vidět již po prvním ošetření
  • po všech 10ti sezeních ztratíte na objemu
  • dochází k detoxikaci organismu
  • navozuje psychickou a fyzickou pohodu

Pro maximální míru účinnosti doporučujeme absolvovat 2 – 3 procedury týdně, celkem 10 ošetření v rámci jednoho měsíce.

CENÍK

Infraterapie - 1 kúra (40 min.)

Balíček 10 kúr

500,-

4 500,-

Anticelulitidní nebo hubnoucí zábal 250,-

Luxusní přístrojová péče pro obličej i tělo