KOSMETICKÉ PŘÍSTROJOVÉ OŠETŘENÍ - UCELENÉ BALÍČKY SKIN COMPLETE

 

V našem estetickém centru pracujeme s aktivní bionomickou veganskou kosmetikou SkinIdent, která je složena pouze z látek tělu vlastních, tzn. že neobsahuje žádné chemické konzervační látky, parfemace, minerální oleje a látky, které by mohly vyvolávat kožní alergie. Účinek lipidů identických s pokožkou v kombinaci s vitaminy má optimální dlouhodobý viditelný anti-age efekt, kdy díky vícevrtstvým liposomům můžeme do hlubších vrstev pokožky dopravit potřebné aktivní látky.

V TÉTO KVALITĚ LÁTEK TĚLU VLASTNÍCH JE TAK SKINIDENT JEDINOU ŘADOU VÝROBKŮ PRO PÉČI O PLEŤ NA CELÉM SVĚTĚ.

Základem produktů jsou triglyceridy (tělu vlastní tuk, který věkem ztrácíme), přírodní vitamin E, alantoin, prolin, glycin, skvalen, provitamin A, hyaluronát sodný, vitamin C, ureu, vitamin B3, provitamin B5, lecitin, biotin a mnoho dalších.

Pro větší komfort, požitek z ošetření a úsporu času si ke kosmetickému ošetření můžete nakombinovat zábal rukou, lymfoterapii pomocí lymfodrenážních kalhot nebo infraterapii. V jednom kroku tak můžete využít i 3 procedury najednou. Vyhřívané lehátko pro maximální pohodlí je samozřejmostí.

Součástí každého balíčku je také diagnostika pleti a doporučení domácí péče.
 

Balíčky přístrojové péče jsou nakombinovány tak, aby poskytly ucelený systém péče o pleť, kde každý krok na sebe navzájem navazuje a poskytuje komplexní obnovu kožní tkáně. 

 

EXPRESNÍ PŘÍSTROJOVÉ OŠETŘENÍ

(anti-age, vrásky, lifting, hydratace)

(60 min.) 

- diagnostika pleti - doporučení domácí péče -  odlíčení a peeling - čištění ultrazvukovou špachtlí - tonizace - úprava a barvení obočí - ultrazvukový lifting vrásek a zapracování liposomálních masek dle typu pleti (akné, seborhea, rosacea, anti-age, kuperóza) - sérum, krém, oční krém 

CENA                                       1 500,- 

 

OŠETŘENÍ AKNÓZNÍ PLETI

(60 min.)

- diagnostika pleti - doporučení domácí péče - odlíčení - peeling + ozón na dezinfekci - čištění ultrazvukovou špachtlí - zklidňující maska + LED terapie modrým světlem potlačujícím zánět nebo alginátová maska - sérum + krém + oční krém

CENA                                        1 500,-

 

PŘÍSTROJOVÝ KOSMETICKÝ BALÍČEK - SKIN COMPLETE DELUXE

(90 min.)  

- diagnostika pleti - doporučení domácí péče -  odlíčení a peeling - ozónoterapie - čištění ultrazvukovou špachtlí případně derbambaze  - tonizace - úprava a barvení obočí - depilace horní ret - 20ti minutová masáž - radiofrekvenční nebo ultrazvukové vyhlazení vrásek - LED terapie světlem (20 min.) nebo alginátová maska - sérum, krém, oční krém. 

CENA                                          2 300,- 

 

MIKRODERMABRAZE + OZÓN

(60 min.)

- diagnostika pleti - doporučení domácí péče - odlíčení - peeling - mikrodermabraze celého obličeje, ozón na dezinfekci, výživná biostimulační maska - LED světelná terapie (červené světlo, modré nebo žluté) - sérum + krém + oční krém 

CENA                                         1 500,-

 

LED TERAPIE SVĚTLEM  

(akné, pigment, vrásky) 

- diagnostika pleti - doporučení domácí péče - odlíčení - maska dle typu pleti - LED světlelná terapie 30 minut 

CENA 1 ošetření                          500,-

Balíček 10 ošetření                   4 500,-

 

OSTATNÍ SLUŽBY:

Brow henna + úprava (lycon)   1 000,-

Laminace obočí + úprava         1 000,-

Depilace horní ret (lycon)            250,-

Depilace brada (lycon)                 250,-

Depilace obě tváře (lycon)           450,-

Barvení obočí + úprava (lycon)   450,-

Úprava obočí bez barveni            250,-

Zábal rukou                                   250,- 

Barvení řas                                    300,-