MEZOTERAPIE MIKROJEHLIČKOVÁNÍ

Mezoterapie microneedling neboli mikrojehličkování pomocí dermapera nabízí nejmodernější metodu v oblasti faceliftu, která unikátním způsobem umožňuje aplikovat do pokožky vysoce aktivní látky. Právě díky mikroskopickým rankám dochází k intenzivnějšímu pronikání regeneračních látek do kůže. Mikrojehličky přístroje pronikají kolmo do pokožky a vytváří v hlubších vrstvách mikrotraumata, která stimulují tvorbu kolagenu a elastinu. Významně se tak zvyšuje účinnost ošetření a nastartovaná samoobnova kolagenních vláken je podstatně efektivnější. Tato mezoterapie zároveň využívá samoobnovovacího procesu obnovy kůže.

Využití mezoterapie

  • lifting obličeje, dekoltu, krku, hřbetů rukou, paží, bříška
  • snižuje viditelnost jizev, strií a nežádoucí pigmentace
  • redukuje středně hluboké vrásky a akné
  • zvyšuje pružnost kůže, tonus pleti a zpevňuje kontury obličeje
  • velmi účinná je tato mezoterapie také k ošetření očního okolí a kruhů pod očima
  • řeší také mezoterapii vlasů, tedy obnovu poškozených vlasových folikul pro lidi s alopecií a nadměrným vypadáváním vlasů

Proces samoobnovy kůže je nastartovaný bezprostředně po ošetření a probíhá po dobu následujících šesti měsíců. Výsledky jsou viditelné ihned po ošetření.

Průběh ošetření

Před ošetřením naneseme na danou oblast znecitlivující krém Emla, který je v ceně zákroku. Anestetikum necháme působit přibližně 30 minut. Poté provedeme pomocí jemných jehliček (mikrojehličkovacího pera) ošetření dané oblasti s nejvhodnějším sérem (BOTOX, KMENOVÉ BUŇKY, KYSELINU HYALURONOVOU, HYDRATAČNÍ SÉRUM, SÉRUM PROTI AKNÉ, LIFTINGOVÉ SÉRUM A DALŠÍ....) Na závěr ošetření se místo zchladí a zklidní hydratační maskou s arganem.

Péče po ošetření

Po mikrojehličkování vypadá pokožka jako po slunění (spálení na sluníčku). Tento efekt vymizí v průběhu 24 - 48 hodin. Proto je vhodné neplánovat si, po dobu nezbytně nutnou, žádnou společenskou akci. Poté doporučujeme používat první dva dny Panthenol hydratační krém na promazávání a hydrataci. Následující dva týdny je vhodné doplnit mezoterapii o Hyaluron sérum, které budete aplikovat na ošetřenou pokožku. Make up doporučujeme používat až po úplném zhojení, nejdříve však po 72 hodinách. Předčasné použití make upu by mohlo zvýšit riziko vzniku hyperpigmentace. Po dobu 14 dnů po zákroku se nedoporučuje slunit.

Frekvence ošetření

Doporučujeme 3 až 4 ošetření s prodlevou 30ti dnů.

Mezitím by měla klientka po 14ti dnech podstoupit v centru kontrolní konzultaci a vhodné hydratační ošetření.

Kontraindikace

Alergická reakce kůže na kov, akné v aktivní fázi, autoimunitní onemocnění, před sluněním.

CENÍK

Aplikace mezoterapie obličeje - 1 kúra 2 800,-
Aplikace mezoterapie vlasové pokožky – 1 kúra 2 800,-
Aplikace mezoterapie obličeje, krku a dekoltu 3 200,-

Vhodné dokoupit v našem salonu

Panthenol krém na zvýšené promazávání (první dva dny) 150,-
Hyaluron elixír na poaplikační čtyřtýdenní domácí péči 750,-

Luxusní přístrojová péče pro obličej i tělo