MICRONEEDLING - MEZOTERAPIE MIKROJEHLIČKOVÁNÍ

Mezoterapie microneedling neboli mikrojehličkování pomocí dermapera nabízí nejmodernější metodu v oblasti faceliftu, která unikátním způsobem umožňuje aplikovat do pokožky vysoce aktivní látky. Právě díky mikroskopickým rankám dochází k intenzivnějšímu pronikání regeneračních látek do kůže. Mikrojehličky přístroje pronikají kolmo do pokožky a vytváří v hlubších vrstvách mikrotraumata, která stimulují tvorbu kolagenu a elastinu. Významně se tak zvyšuje účinnost ošetření a nastartovaná samoobnova kolagenních vláken je podstatně efektivnější. Tato mezoterapie zároveň využívá samoobnovovacího procesu obnovy kůže.

Využití mezoterapie

  • lifting obličeje, dekoltu, krku, hřbetů rukou, paží, bříška
  • snižuje viditelnost jizev, strií a nežádoucí pigmentace
  • redukuje středně hluboké vrásky a akné
  • zvyšuje pružnost kůže, tonus pleti a zpevňuje kontury obličeje
  • velmi účinná je tato mezoterapie také k ošetření očního okolí a kruhů pod očima
  • řeší také mezoterapii vlasů, tedy obnovu poškozených vlasových folikul pro lidi s alopecií a nadměrným vypadáváním vlasů

Proces samoobnovy kůže je nastartovaný bezprostředně po ošetření a probíhá po dobu následujících šesti měsíců. Výsledky jsou viditelné ihned po ošetření.

Průběh ošetření

Před ošetřením naneseme na danou oblast znecitlivující krém Emla, který je v ceně zákroku. Anestetikum necháme působit přibližně 30 minut. Poté provedeme pomocí jemných jehliček (mikrojehličkovacího pera) ošetření dané oblasti s nejvhodnějším sérem (KYSELINU HYALURONOVOU, ČISTÝ VITAMIN E, HYDRATAČNÍ AMPULE, NIACINOVÁ AMPULE NA SKVRNY, LIFTINGOVÁ AMPULE A DALŠÍ....) Na závěr ošetření se místo zchladí a zklidní hydratační maskou s aloe vera.

Péče po ošetření

Po mikrojehličkování vypadá pokožka jako po slunění (spálení na sluníčku). Tento efekt vymizí v průběhu 24 - 48 hodin. Proto je vhodné neplánovat si, po dobu nezbytně nutnou, žádnou společenskou akci. Poté doporučujeme používat první dva dny ampulku s vitaminem E na promazávání, hydrataci a zklidnění. Následující dva týdny je vhodné doplnit mezoterapii o aktivní látky jako čistý vitamin E, vitamin C a A, hyaluron a čisté lipidy, které budete aplikovat na ošetřenou pokožku. Tyto přípravky můžete také zakoupit v salonu pro udržení požadovaného efektu a následně dlouhodobě krásné a zdravé pleti Make up doporučujeme používat až po úplném zhojení, nejdříve však po 72 hodinách. Předčasné použití make upu by mohlo zvýšit riziko vzniku hyperpigmentace. Po dobu 14 dnů po zákroku se nedoporučuje slunit a používat SPF.

Frekvence ošetření

Doporučujeme 3 až 4 ošetření s prodlevou 30ti dnů.

Následně kdykoliv během roku může klientka podstoupit udržovací kúru s dodáním potřebných vitamínů stimulujících kožní tkáň.

Kontraindikace

Alergická reakce kůže na kov, akné v aktivní fázi, autoimunitní onemocnění, před sluněním.

CENÍK

Aplikace mezoterapie obličeje - 1 kúra 3 000,-
Aplikace mezoterapie vlasové pokožky – 1 kúra 3 000,-
Aplikace mezoterapie obličeje, krku a dekoltu

3 500,-

Vhodné dokoupit v našem salonu

Čistý vitamin E na následné promazávání (D-alpha-tocopherol)

570,-
Balíček 1. péče Baumann (mléko, tonik, sérum, krém) 550,-

Luxusní přístrojová péče pro obličej i tělo