RADIOFREKVENČNÍ LIFTING (OBLIČEJOVÝ I TĚLOVÝ)

JE RYCHLÁ A EFEKTIVNÍ RADIOFREKVENČNÍ REDUKCE CELULITIDY A OCHABLÉ POKOŽKY. VYPÍNÁ A ZPEVŇUJE POVADLOU PLEŤ.

Radiofrekvenční termolifting je metoda známá také pod názvem nechirurgický lifting. Jedná se o neinvazivní techniku, která velmi účinně a rychle zpevňuje a vypíná ochablou a unavenou pokožku obličeje a těla a nastartuje novotvorbu kolagenu. Jedná se o nebolestivou, bezpečnou a vysoce účinnou metodu k vyhlazení tváře, vymodelování postavy a odstranění celulitidy. Je vhodná jak pro muže, tak pro ženy.

Přístroj využívá tripolární radiofrekvenční technologii k řízenému zahřívání pokožky, zvýšenému průtoku krve a lepšímu okysličování. Nastartují se tak přirozené regenerační procesy, kdy dochází ke stimulaci nových kolagenních vláken, které jsou zodpovědné za pevnost a pružnost pokožky.

Výborné výsledky tohoto ošetření jsou viditelné na unavené pokožce obličeje po létě, ochablé pokožce bříška po porodu, u partií u kterých došlo k rychlému úbytku váhy, u klientek s celulitidou, povadlou pokožkou rukou a paží, nadkolení, nohou, hýždí, v oblasti krku, dekoltu, banánků pod zadečkem, povadlých kolenou.

Vedlejším efektem je úbytek tukové vrstvy až o 2 cm. Pro maximální efekt je výborná kombinace s vakuem nebo kavitací.

PRO OKAMŽITÝ EFEKT MŮŽEME TUTO METODU DOPORUČIT PŘED DŮLEŽITOU SPOLEČENSKOU UDÁLOSTÍ, PLESEM, SCHŮZKOU...

Tělová radiofrekvence s vakuem

V případě tělové radiofrekvence s vakuem dochází ke spojení podtlakové a radiofrekvenční technologie, což zdvojnásobuje účinek dané procedury. Radiofrekvence s vakuem je určena pro klientky, které nejsou vhodné pro ošetření kavitační technologií neboť šířka jejich tukové vrstvy je menší než 2 cm. Vhodné jsou také klietky, které potřebují vyhladit celulitidu i v pokročilé fázi či lifting pokožky po těhotenství. Lze ošetřit v jednom ošetření např. břicho + boky nebo celá stehna.

Průběh ošetření a doporučení

V průběhu ošetření cítí klientka příjemné teplo. Ošetření radiofrekvencí navíc podporuje krevní oběh, což je velmi příznivé pro osoby s oběhovými problémy. Po ošetření je pokožka lehce začervenalá, nicméně tento průvodní jev vymizí v krátké době. Ošetření radiofrekvencí nemá žádné vedlejší účinky a není bolestivé. Ihned po ošetření se klientka může vrátit zpět do běžného života.

DOPORUČUJEME 4 – 6 SEZENÍ S ROZESTUPEM SEDMI DNÍ

Kontraindikace

  • nemocní v terminální fázi
  • těhotenství
  • horečnaté stavy
  • vážná srdeční onemocnění a kardiostimulátor
  • onkologická onemocnění
  • nemoci pojivové tkáně
  • kovové implantáty v místě ošetření

Pokud trpíte dalšími závažným onemocněním, prosím konzultujte možnost ošetření.

 

CENÍK 

 

Lifting "SKIN COMPLETE"

(obličej, krk, dekolt)           2 500,-

Tělový lifting s vakuem     1 600,-Luxusní přístrojová péče pro obličej i tělo