MIKRODERMABRAZE + OZÓN

 

Mikrodermabraze využívá mechanické médium pro odstranění odumřelých buněk kůže z epidermis, tedy horní vrstvy pokožky. Jedná se neinvazivní proceduru, která může být prováděna odborníkem na péči o pleť.

Jedá se o jednoduchou, bezbolestnou, neinvazivní možnost omlazení pleti, která využívá kombinace jemného abrazivního zakončení či krystalu a vakuového přístroje, které se obojí přikládají k pleti. Obvykle tato procedura neobsahuje žádnou injekční aplikaci anestetik, kterou vyžaduje klasická dermabraze. Vakuový tlak a rychlost exfoliace je možné upravit dle citlivosti a tolerance pleti.

Protože se lidská pleť regenruje zhruba jednou za každých třicet dní, i vylepšení pleti mikrodermabrazí je pouze dočasné a pro trvalý efekt je nutné jej pravidelně opakovat v intervalech dvou až čtyř týdnů. Toto opakování procedur společně s aplikací přípravků s ochranným SPF faktorem a vyhýbání se slunci dokáží zaručit skvělé výsledky.

Oproti dermabrazi, která invazivně odstraňuje svrchní až střední vrstvu pleti, je mikrodermabraze nechirurgickou, neinvazivní alternativnou, která ovlivňuje pouze svrchní vrstvu pleti. Ačkoliv je mechanismus obou procedur podobný, liší se v hloubce „obrušování“ a době, než se pleť zcela zhojí. U dermabraze může rekonvalescence pleti trvat od několika týdnů až do několika měsíců, zatímco u mikrodermabraze se jedná o rekonvalescenci trvající jeden až dva dny. I tak je ale po mikrodermabrazi pleť citlivější na sluneční záření.

Mikrodermabraze se využívá: 

- k redukci hyperpigmentace

- fotostárnutí, jemné linky a vrásky

- jemné jizvy po akné

 Odstranění odumřelých kožních buněk navíc umožní kosmetickým přípravkům lepší prostupnost do pleti. Tato procedura s sebou navíc nese jen velmi malá rizika a možné komplikace. Někteří z klientů, kteří ji podstupují, mohou vnímat pocity suché pleti, citlivost na slunce a velmi zřídka se objevují modřinky či škrábance na ošetřené pleti.

OZÓN

Následně se takto vyčištěná pleť ošetří pomocí ozónové terapie, která napomáhá regeneraci, zabraňuje znečištění póru a tím i předchází tvorbě komedonů a zánětů. Působením ozónu dochází k intenzivní látkové výměně, čímž se zvýšuje mikrocirkulace, což vede ke zlepšení lokálního zásobování kůže, k příznivé stimulaci elastických struktur a tím i ke zlepšení vstřebávání kosmetických přípravků.

Nakonec se nanese vysoce výživná a hydratační biocelulózová maska dle typu pleti.

Cena ošetření  (60 min.)   1 500,- Kč

Luxusní přístrojová péče pro obličej i tělo