KAVITACE

Kavitační lipolýza je nejúčinnější procedurou pro korekci lokalizovaných disproporcí a redukci objemu problémových partií jak u mužů tak žen, zejména bříška, boků a vnějších stehen. Kavitace slouží k odbourání tukových ložisek a k odstraňování celulitidy a to tak, aby nedošlo k jakémukoliv narušení integrity kůže nebo k nepříznivému ovlivnění okolních orgánů.

Principem kavitace je působení nízkofrekvenčního ultrazvukového vlnění na buněčnou membránu tukové buňky. Nízkofrekvenční ultrazvuk zasahuje až do hloubky 9 cm, tzn. že je vhodný pro silné usazeniny v různých oblastech. Obsah tukových buněk, tedy tuk, se uvolní a vyplaví do mezibuněčného prostoru, ze kterého je přirozeným způsobem lymfatických cest derivován z těla ven.

Nezbytnou součástí tohoto ošetření je následná přístrojová lymfodrenáž

Průběh ošetření a doporučení

Před a po kavitační proceduře je vhodné dodržovat zvýšený pitný režim, nejméně dva až tři litry neslazené neperlivé vody, aby mohlo docházet k plynulému odplavování rozbitých tukových buněk. Proškolený terapeut přiloží na problémovou partii kavitační ultrazvukovou sondu a s použitím mírného tlaku provádí velmi pomalými tahy kavitační lipolýzu. Během samotného zákroku je možné, že budete v ošetřované partii cítit lehké mravenčení, pocit tepla nebo jemné poštipování. Je také běžné, že klient slyší mírné pískání. Kavitace probíhá ambulantně bez nutnosti anestezie. Délka procedury je závislá na rozsahu ošetřované partie. Procedura by však neměla přesáhnout 60 minut. Ne vždy je možné během jednoho sezení dosáhnout cílové redukce.

Po ukončení kavitace bude provedena 30ti minutová lymfodrenáž pomocí lymfodrenážních nohavic, které pomohou nastartovat odplavení narušených tukových buněk.

Navíc je potřeba vyvarovat se jídel s vysokým obsahem tuků, aby příslušné metabolické a eliminační procesy nebyly zbytečně zatěžovány nově přijímanými tuky z potravy. Je také vhodné v období po kavitaci zvýšit fyzickou aktivitu, čímž se zintenzivní prokrvení celého organismu.

Kontraindikace

Antibiotika, kortikoidy, epilepsie, zánět žil v akutní fázi, onemocnění srdce, ledvin a jater, nestabilizovaný stav štítné žlázy, otevřené poranění kůže a chronický zánět tlustého střeva. Dále nedoporučujeme proceduru nastávajícím a kojícím maminkám, lidem s kovovým implantátem v těle.

DOPORUČUJEME 6 KÚR S ODSTUPEM JEDNOHO TÝDNE.

Tuto terapii je vhodné doplnit v daném týdnu jednou presoterapií (lymfodrenáží) navíc.

CENÍK 

 

1 OŠETŘENÍ

(40 min. + 40 min. lymfodrenáž)           2 000,-

 

6 OŠETŘENÍ (VÝHODNĚJŠÍ BALÍČEK)

(40 min. + 40 min. lymfodrenáž)           10 000,-

 

HUBNOUCÍ ZÁBAL                                 250,-

JEDNORÁZOVÉ LYMFO KALHOTY      100,-

 

 


 

Luxusní přístrojová péče pro obličej i tělo